Bebek Patiği Yapılışı Resimli Anlatım Ve Açıklama

Küçük olan her şey insanın gözüne sevimli gelmektedir. Bunun için küçük olan bebeklerinizin üzerinde her şey çok sevimli görünmektedir. Siz bu sevimliliği ona ellerinizle ördüğünüz bereler, atkılar, yelekler ve patikler ile daha da arttırabilirsiniz. Özelikle son dönemlerde anneler bir bebek dünyaya getireceğini öğrenir öğrenmez bebek patiği yapılışı resimli anlatım şeklinde internette arama yaparak en güzel patik modelini aramaya başlar. Bebek patiklerini resimli anlatımlar ile görsel olarak da görmeniz daha kısa sürede örgünün mantığını anlamanızı sağlar. Bebek patikleri çok farklı modelleri ile bebeğinizin tatlılığına tatlılık katmaktadır. Bebek patiklerini sandalet, babet ve bot şeklinde çeşitlendirebilirsiniz. Sandalet şeklindeki bebek patiği yapılışı aşağıdaki maddelerde yer almaktadır:

  • İstediğiniz renkte bir ipi tercih edebilirsiniz. 15 zincir ile işe başlayabilirsiniz. 15 zincir çektikten sonra dönüş için de iki zincir çekin ve yarıya gelene kadar sık iğne yapın.
  • Geriye kalan zincirleri ikili trabzan şeklinde doldurmalısınız. Bir sonraki sırada sığ iğne kısmına gelene kadar yine trabzan yapmaya devam etmelisiniz. Sık iğnenin üstüne yine sık iğne gelmelidir.
  • Dördüncü sıraya gelene kadar bu şekilde devam etmelisiniz. Böylece topuk kısmı tamamlanmış olur.
  • Daha sonra patiğe sandalet tarzını vermek için zincir çekerek üst kısmına parmak arası yapmalısınız. Böylece parmak arası bir sandalet elde etmiş olursunuz. İsterseniz üstüne fiyonk şekli de yapabilirsiniz.

Bebek Patiği Yapılışı facebook Bebek Patiği Yapılışı resimli Bebek Patiği Yapılışı tumblr Bebek Patiği Yapılışı değişik Bebek Patiği Yapılışı en güzel Bebek Patiği Yapılışı farklı Bebek Patiği Yapılışı güzel Bebek Patiği Yapılışı harika Bebek Patiği Yapılışı yeni Bebek Patiği Yapılışı

Yorum Yapın